Grzanki z awokado i wędzonym łososiem.Od jutra wprowadzam szeroko zakrojoną akcję, której przyświecać będzie hasło "Weź tyle nie żryj, kobieto" Ale do jutra jeszcze tyle czasu.Nie kręci mnie jutro.
Dziś  tak szybciutko Wam opowiem o tym jedzeniu. Małe takie to i niewegetariańskie, ale łosoś tak bardzo tu pasuje,że to aż grzech.
Potrzebujecie
1 dojrzałe awokado
kiełki rzodkiewki 
łososia wędzonego na zimno (plasterki)
serek naturalny
czosnek

Możecie zjeść wszystko na grzance, albo rozkroić awokado na pół, do środka napakować serka wymieszanego z czosnkiem, przykryć plasterkiem łosia i posypać kiełkami.
Awokado jest bardzo tłuste, łosoś słony, kiełki ostre, szaleństwo.Popija się to banią zimnej wódki.
Nie wyrzucajcie od razu skórek po awokado- wysmarujcie se nimi gębę. Taką jakby  maseczkę zróbcie, bo awokado ma dużo różnych dobroczynnych składników, dzięki czemu Wasza skóra pozostanie już na zawsze promienna, młoda, jędrna i tak dalej. Taaaaaa.

Komentarze

Anonimowy pisze…
Blady jeż! Cóż za wspaniały opis potrawy, również komentarz dotyczący "wysmarowania se gęby" skórkami po awokado :) Bezcenny :D
Magda pisze…
Dziękuję :) Kto to ten blady jeż?
Anonimowy pisze…
Uwielbiam autorkę!!
Całkiem bez podtekstów ;-)
Pola pisze…
Właśnie ja też a propos uwielbiania - kocham Cię, Autorko! Od dwóch lat mi się zbiera żeby to napisać. Jeszcze niedawno wchodziłam tu co dzień żeby się pośmiać do starych wpisów jak nie było nowych, a potem reinstal systemu, zakładki diabli wzięli, w wakacje człowiek zapomniał od czego ma Internet... A dziś trzeba mi było lemon curd - i bam! Wróciłam.
Btw, ja od dwóch tygodni wdrażam system "nie żryj tyle kobieto" i coś tam niby to daje, ale jakiś smuteczek też się w powietrzu unosi. Kaloooorii!!!... Planuję schudnąć trochę na zapas żeby potem móc żreć te muszle zapiekane z mozzarellą i cieciorką. Ich zdjęcie odbiera mi spokój i sen.
Magda pisze…
Przynajmniej wdrażasz, ja tylko tak mówie, że będę wdrażała, ale z silną wolą nie bardzo się lubimy ;)
Cieszę się, że wróciłaś. Ach jakże lubię takie komentarze!Chyba coś wreszcie ugotuje z radości. Dziękuje!

Popularne posty